Телефон сервісної підтримки Fabiano Steel Україна: 0800 505500

Гарантія від виробника / постачальника

 

На всі продукти FabianoSteel надається офіційна безкоштовна гарантія від виробника. Гарантійний термін може відрізнятися в залежності від типу виробу і визначається гарантійним свідоцтвом, яке додається до кожного приладу.

 

Пост гарантійна технічна підтримка

 

 Виробник надає повну технічну підтримку протягом усього пост гарантійного періоду. Пост гарантійний період на виріб визначається заявленим терміном служби конкретного приладу. Заявлений термін служби прописаний в інструкціях, які  додаються до виробів. Пост гарантійне обслуговування / сервіс виробів здійснюється коштом споживача.

 

Як подати заявку на ремонт / обслуговування

 

У разі несправності приладу, або для отримання консультації фахівця, можна подати заявку в CALL-центр технічної підтримки по телефону 0 800 505 500. Під час подачі заявки на ремонт або технічне обслуговування вироби ВАЖЛИВО мати під рукою заповнене гарантійне свідоцтво і чек про покупку від продавця для того, щоб оператор зміг уточнити у Вас модель, серійний номер, дату покупки і місце покупки продукціі Fabiano Steel

 

Перед подачею заявки на ремонт і сервісне обслуговування вироби просимо уважно ознайомитися з умовами гарантії виробів FabianoSteel, які представлені в гарантійних свідоцтвах виробника.