Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Купольні витяжки Фабіано - Fabiano Steel

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Купольні витяжки Фабіано прикрасять вашу кухню

Купольні витяжки ФабіаноВитяжка гарантує хорошу вентиляцію на кожній кухні. Вона ретельно збирає всі запахи і вологу і видаляє їх з даного приміщення. Встановлені безпосередньо на стіну купольні витяжки Фабіано особливо привабливі і ефективні. Це техніка, яку варто мати на кухні. Якщо ви часто готуєте і хочете забезпечити достатню вентиляцію і швидке видалення запахів, купольні витяжки Fabiano Steel обов'язково допоможуть вам у цьому.

Купольні витяжки Фабіано: особливості конструкції

Витяжки мають досить довгий димар, що закриває канал, який з'єднує пристрій з вентиляційною шахтою. Завдяки цьому всі забруднення негайно виводяться назовні. Витяжка кріпиться до стіни. Над повітрозабірником встановлений витяжний вентилятор, який зазвичай замаскований однорідними пластинами з листового металу. Завдяки цьому пристрій створює гармонійне ціле.

Купольні витяжки для кухні Fabiano доступні в різних розмірах і кольорах. Для них характерні прості геометричні форми, завдяки чому їх можна успішно використовувати як на кухнях в сучасному, так і в класичному стилі. Крім того, доступна широка кольорова гама, в якій ви можете вибрати свій пристрій. Таким чином, вам вдасться легко адаптувати їх до кольорів, що переважають в інтер'єрі вашої кухні.

Видалення небажаного запаху - основне завдання витяжки Фабіано

Купольні моделі - безумовно, найефективніші і найбільш дієві пристрої. Їх основне завдання - фільтрувати повітря. Це означає, серед іншого позбавлення від вологи з нього. Це можливо завдяки вбудованому фільтру, що утримує вологу і подає на кухню сухе повітря.

На цьому завдання витяжки не закінчуються. Якщо ви шукаєте дієвий і дуже ефективний пристрій для видалення кухонних запахів, ці моделі точно вам сподобаються. На відміну від інших типів побутової техніки, витяжка купольна не тільки фільтрує, але, перш за все, видаляє запахи з кухні. Немає більш ефективного способу вивести їх з приміщення.

Купольні витяжки Fabiano Steel: найважливіші технічні параметри

  1. Перш за все, кухонна витяжка повинна мати достатню потужність для фільтрації повітря на кухні. Рекомендується шість разів на годину міняти повітря у всьому приміщенні. Для розрахунку місткості потрібно обсяг кухні помножити на шість. Однак ви можете використовувати більш потужні моделі. Завдяки цьому фільтрація приміщення буде більш ефективною. Члени вашої родини обов'язково оцінять це.
  2. На жаль, витяжка купольна не відноситься до пристроїв з тихою роботою. Чим вища продуктивність, тим більше шуму. Рекомендуємо купити купольну витяжку Фабіано, яка працює з гучністю нижче 48 дБ. Вище цієї межі використання витяжки може бути виснажливим.
  3. Важливе й енергоспоживання пристрою. Як часто повітря фільтрується, залежить від того, як часто ви користуєтеся кухнею. Іноді кілька годин в тиждень, а іноді - навіть кілька десятків годин. Тим часом, чим нижче енергоспоживання, тим менші рахунки за комунальні послуги.
  4. Під час вибору врахуйте і ширину витяжки. В каталозі виробника представлені моделі шириною 50, 60 і 90 см.

Що потрібно пам'ятати при виборі і установці витяжки?

Купольні витяжки для кухні Fabiano не призначені для вбудовування. Це означає, що ви не будете ховати їх в шафі. Тому переконайтеся, що їх форма і колір відповідають декору вашої кухні. Цікавим рішенням може стати 90-сантиметрова витяжка. Однак встановити її можна тільки на великій кухні.

Цей тип витяжки вимагає прямого доступу до димоходу. Це означає, що вам потрібно розташувати побутову техніку так, щоб труба, що з'єднує витяжку з димоходом, мала якомога менше перегинів. Вона також повинна бути якомога коротшою. З цієї причини 60-сантиметрова витяжка - найпопулярніший варіант. Її невеликий розмір забезпечує більшу свободу при компонуванні.

Яку б модель ви не підібрали, купити купольну витяжку Фабіано за найдоступнішою ціною вдасться в нашому інтернет-магазині. Доставка замовлень по всій Україні: Київ, Львів, Червоноград, Ужгород, Чернівці, Тернопіль, Рівне та ін.

Вгору